RKP ROW Rybnik - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • W zakładce "Galeria" pojawiły sie zdjęcia z meczy ligowych autorstwa Pana Grzegorza Porembskiego!

Inne rozgrywki

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Witam serdecznie w Szkółce Piłkarskiej RKP - ROW Rybnik .
Rybnicki Klub Piłkarski – Szkółka Piłkarska ROW Rybnik, bo tak brzmi pełna nazwa naszego klubu, powstał na gruzach ROW-u Rybnik, klubu który w najlepszych latach dla polskiej piłki walczył w I lidze z czołowymi drużynami w kraju. Po kolejnych degradacjach i w końcu likwidacji klubu, w 1994r. nastąpiła reaktywacja działalności sekcji piłki nożnej. W roku 2001 klub został zarejestrowany w rejestrze stowarzyszeń Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000000650. Od dwóch lat posiadamy status organizacji pożytku publicznego (OPP) i możemy przyjmować darowizny z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych, do czego szczerze zachęcamy.
Klub prowadzi zajęcia wyłącznie z dziećmi i młodzieżą. W regularnych zajęciach bierze udział około 250 dzieci w 9 grupach rozgrywkowych i czterech przed rozgrywkowych, w wieku od 6 do 16 lat, do III klasy gimnazjum. Współpracujemy ściśle z Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 6 w Rybniku, do którego kierujemy naszych wychowanków chcących rozwijać swój talent piłkarski.
Naszą działalność prowadzimy na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybniku przy ulicy Gliwickiej 72 oraz w ZS nr 3 w Rybniku. Dysponujemy znakomitą bazą sportową : 5 pełnowymiarowymi boiskami piłkarskimi, w tym oświetlonym boiskiem ze sztuczną nawierzchnią.
Nasz klub utrzymuje się głównie z dotacji UM Rybnika, składek, wpłat rodziców i sponsorów. Wspiera nas również duża grupa wolontariuszy, głównie rodziców naszych zawodników.
Naszym celem jest nie tylko szkolenie sportowe, ale również szeroko rozumiane wychowanie przez sport. W Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego młodzież ma szansę na łączenie uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej z nauką. To szansa jaką ma niewielu w naszym regionie. Nasza działalność służy także poprawie kondycji zdrowotnej dzieci i młodzieży oraz poprawie bezpieczeństwa w mieście, poprzez stworzenie młodzieży alternatywnych form spędzania wolnego czasu.
-Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej: www.rkprowrybnik.pl
-Zapraszamy na nasze boiskach wszystkich chętnych do uprawiania najpopularniejszej dyscypliny sportowej – piłki nożnej !!!
-Zapraszamy kibiców do kibicowania, a sponsorów do sponsorowania !!!
-Zapraszamy wszystkich do wspólnej dobrej zabawy .

Prezes RKP - ROW Rybnik
Jaszczuk Stanisław

Rybnicki Klub Piłkarski – Szkółka Piłkarska ROW Rybnik

Przekaż 1% procent swojego podatku na rzecz naszego klubu
(wpłaty w całości wykorzystamy dla twoich dzieci)
RKP - ROW RYBNIK KRS - 0000000650

Dokładny adres na kierowanie korespondencji:
44- 200 Rybnik ul. Gliwicka 72
E-mail : rkprowrybnik@interia.pl

Skład Zarządu:
Prezes: mgr Stanisław Jaszczuk
Wiceprezes: mgr Grzegorz Janik
Członkowie: Czesław Holona, Tadeusz Cichecki

Telefony kontaktowe:

PREZES : STANISŁAW JASZCZUK – TEL. 508 050 349
WICEPREZES : JANIK GRZEGORZ – TEL. 605 767 120

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.