RKP ROW Rybnik - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • W zakładce "Galeria" pojawiły sie zdjęcia z meczy ligowych autorstwa Pana Grzegorza Porembskiego!
  •

Wyniki

Mecze sparingowe

Tabela ligowa

Inne rozgrywki

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Aktualności

SKŁADY LIG MŁODZIEŻOWYCH W SEZONIE 2016/2017

• autor: rkprowrybnik2004, 2016-07-03 13:05

Regulamin ramowy rozgrywek II Ligi Wojewódzkiej Młodzików oraz system awansów i spadków w rozwinięciu.

REGULAMIN RAMOWY ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH ORAZ  AWANSE I SPADKI - II LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW GRUPA POŁUDNIOWA (D1 2004 Młodzik)

1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Młodzików mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2004 – 2005, dziewczęta urodzone w latach 2003 – 2005 oraz zawodnicy i dziewczęta urodzeni po 31 grudnia 2005 posiadający zgodę rodziców i zaświadczenie lekarskie zezwalające na grę w tej grupie młodzików.

2. Uprawnienia do gry dokonuje Wydział Gier Podokręgu, do którego należy klub biorący udział w rozgrywkach.

3. Formuła rozgrywek: liga.

4. Czas trwania zawodów wynosi 2 x 30 minut z obowiązkową 10-minutową przerwą pomiędzy obiema częściami gry.

5. Mecze rozgrywane są piłkami nr 4.

6. Zawody mogą być rozgrywane na boiskach trawiastych lub o nawierzchni sztucznej o zalecanych wymiarach 70-75 m x 55-68 m.

7. Wymiary bramek wynoszą: 5 m x 2 m (ustawione na 16-stce).

8. Pole karne: 18,32 m x 9 m. 9. Rzut karny wykonuje się z odległości 9 m.

10. Rzut rożny: przepisy gry w piłkę nożną PZPN (punkt środkowy pomiędzy linią boczną, a linią pola karnego – ok. 26 m).

11. Zawody będą przeprowadzone w dziewięcioosobowych składach (8 + 1 bramkarz) na boisku z zaznaczeniem w sprawozdaniu znakiem X zawodników z podstawowego składu. Pozostali zawodnicy wpisani do sprawozdania są zawodnikami rezerwowymi, nie więcej jednak jak 18 zawodników. W czasie spotkania każda drużyna może wymienić dowolną ilość zawodników – zmiany powrotne. Minimalna liczba zawodników mogących brać udział w zawodach to siedmiu.

12. Obuwie miękkie – tzw. lanki, korki (zakaz gry we wkrętach i mixach).

13. Ochraniacze: obowiązkowe.

14. Obowiązuje przepis o spalonym.

15. Linie: dopuszczalne stożki.

16. Kary indywidualne: 2 minuty, 2 minuty oraz wykluczenie (trzecia kara).

17. Obsady sędziowskiej dokonuje Kolegium Sędziów Podokręgu, na terenie którego odbywają się zawody. Mecze sędziuje 1 sędzia.

AWANSE I SPADKI W II LIDZE WOJEWÓDZKIEJ MŁODZIKÓW - grupa południowa (D1) – 2004 i młodsi

Runda jesienna: 8 zespołów, 14 kolejek.