RKP ROW Rybnik - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • W zakładce "Galeria" pojawiły sie zdjęcia z meczy ligowych autorstwa Pana Grzegorza Porembskiego!

Inne rozgrywki

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO OBOZU LETNIEGO 2016

• autor: rkprowrybnik2004, 2016-08-22 08:30

W dniach 14 - 20 sierpnia 2016r., dziewiętnastu zawodników naszej drużyny przebywało na obozie piłkarskim w Stroniu Śląskim. Oprócz codziennych rozruchów i treningów, chłopcy rozegrali trzy mecze sparingowe z drużynami RKP ROW Rybnik r.2003, KS Szczerbice oraz z ISKRĄ Jaszkowa Dolna.

Czas wolny od treningów wypełniony był wieloma atrakcjami min. kąpielą w Zalewie w Starej Morawie i miejscowej rzece, wycieczką do Twierdzy Kłodzko oraz na Czarną Górę (przejazd kolejką linową i  saneczkową), ogniskiem, dyskoteką, meczami w szachy, siatkonogę i pingponga.

Pogoda była idealna do trenowania, boisko doskonale przygotowane, jedzenie pyszne, a opieka trenerska i medyczna na najwyższym poziomie.

Obóz, oprócz podniesienia kwalifikacji zawodników miał również na celu integrację drużyny przed kolejnym sezonem. Chłopcy uczyli się współdziałać ze sobą nie tylko na boisku, ale i na wielu innych płaszczyznach (chociażby podczas sprzątania pokoi).

Wszyscy wytrwale i ambitnie trenowali.

Dziękujemy Trenerowi Krzysztofowi Podleśnemu i pozostałym Trenerom, Kierownikowi obozu Panu Danielowi Kani, Pani Karolinie, oraz właścicielom pensjonatu "Górski Poranek" za trud i pracę włożoną w bardzo dobrze przygotowany i przeprowadzony obóz dla naszych dzieci.

DZIĘKUJEMY!

Cała fotorelacja z obozu na bieżąco przesyłana przez Trenera znajduje się po prawej stronie w "Menu głównym" , w zakładce: STRONIE ŚLĄSKIE LATO 2016.

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.